1. Anasayfa
  2. Genel Kategori

Çocuklara Hediye Alırken Nasıl Seçim Yapmalı?

Çocuklara Hediye Alırken Nasıl Seçim Yapmalı?
cocuklara hediye alirken
0

Dakika geçmiyor ki dünyaya, huzur veren, minik bebekler gelmesin. Her geçen gün büyüyor, serpiliyor, ebeveynleriyle daha sağlıklı iletişim kurmaya başlarlar. Sonrasında artık onlara alacağımız hediyeleri bile sorup öğrenmek isteriz çünkü mutluluklarını son derece önemseriz. Kendi çocuğumuza ya da yakınlarımızın çocuklarına fark etmeksizin elimizden gelen en büyük ilgi ve çabayla yaklaşmaya çalışırız. Ne için mi? Heyecanlı gülümsemelerine, bazen ellerini çırpıp zıplamalarına, tüm sevinçlerini çekinmeden yaşamalarına tanık olmak için.

Dünyanın en güzel varlıklarını, doğum günleri yahut ziyaretlerinizde sürpriz hediyelerle sevindirmenin en özel yöntemi, bodo deneyim platformundan! bodo, yaşamdan keyif almasını bilen çocuklara, hem aileleri hem de tek başlarına eğlenebilecekleri, sürpriz deneyim hediyeleri hazırladı. Benzer oyuncak bebeğin beşinci rengini almak yerine, kalbinde ve zihninde olumlu izlenimlere yol açacak, eğlenceli bodo deneyimleri sunmayı deneyin! Genel bir rutin olabilen park gezmelerine, her seferinde ne çok heyecanlandığını düşünürseniz, bodo’nun ona ne büyük mutluluklar yaşatacağını fark edebilirsiniz.

Küçük çocuklara hediyeler

Yaşı 4 ve üzeri olan dünya tatlısı, prens ve prenseslerinize; bayram, Yılbaşı, doğum günü gibi pek çok kutlamada bodo nun renkli hediye kutularıyla kutlayabilir ya da yalnızca farklı vakit geçirmesini istediğiniz herhangi bir zamanda yine paketi ona vererek sürpriz yapabilirsiniz. Çocuklara sevgi ve merhametin önemini aşılayan, hem kendisini hem de çevresini daha çok sevmesini sağlayacak deneyim hediyeleri; ‘’Çocuk için Pony Binicilik Dersi’’, ‘’Dolphinarium Gösterisi’’, ‘’Yunuslarla Yüzme’’. Ebeveyni iseniz sizinle, değilseniz ailesiyle unutulmaz saatler yaşatan deneyimleri inceleyin! ‘’Aile için İllüzyon Müzesi Ziyareti’’: burası ziyaretçilerini şaşkına çeviren bir müze, çocuğunuz inanılmaz eğlenecek! ‘’Aile için Trambolin Parkı’’: burası enerjilerini doyasıya ve güvenle atabilecekleri, sizin de keyif almanızı sağlayacak muhteşem aile deneyimlerinden birini sunuyor. Hediyenin şekli olan pahalı oyuncaklarla sınırlı olmayıp onu mutlu edecek herhangi güzel bir olgu olabileceğini anlatmanın en kolay yolunu sunuyor bodo.

Büyük çocuklara hediyeler

Ergenliğe ilk adımlarını atan çocuğunuz ile iletişimi sağlıklı tutmak, fevkalade önemli. Kimliğini oluşturmaya çalışan çocuğa, ilgi duyduğu konularda, olabildiğince destek gösterilmeli. Çeşitli alanlarda çocuğunuza vereceğiniz eğitimler olacaktır ancak hediye niteliğinde ve sizin eşliğinizde, kaçamağa dönen eğitim sürprizleri, oldukça fark yaratır. ‘’İki Kişi için İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’, ‘’İki Kişi için Çömlekçi Çarkında Seramik Atölyesi’’, ‘’İki Kişi için Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Kendi dünyalarına daha yakın olabilecek hediyeler ise; ‘’İki Kişi için Sanal Gerçeklikte Kaçış Oyunu’’, ‘’Arkadaş Grubu için Sanal Gerçeklikte Çizim’’, ‘’İki Kişi için Tırmanış Eğitimi’’. Onları anlamakta zorlandığınız anlarda, hemen size açılmasına yardımcı olacak güzel bir plan hazırlayın. Bu konuda bodo deneyimlerinden yardım alabilirsiniz çünkü bodo, hediyeden çok daha fazlasını sunuyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir